HAKKIMIZDA

asansorparcasi.com e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere Mart 2016'da kuruldu. asansonrparcasi.com asansör parçasına dair herşeyi kapsamaktadır.

Sayfamızdan alış verişlerde kredi kartı ve banka havalesi olarak ödeme imkanı sağlamakta dır. Tüm banka kredi kartlarına 12 vade imkanı sağlayan paytr aracı kurumuyla alış verişler daha güvenli yapılmakta dır.

www.asansorparcasi.com sitesi  ORACLE LİFT TEKNOLOJİLER DİŞ TİCARET LTD ŞTİ Bünyesinde barınan ve yurt dışı e ihracat satışları içinde www.elevatorpartsales.com ve http://elevatorpartshop.com/index.php?route=common/homesiteleriylede Dünyanın Farklı ülkelerinde faaliyet göstermekte dir. 

  Yeni yapmış olduğu yapılanmayla siz değerli müşterilerimize 81 il 799 ilçe montaj desteği için web sayfamızı yenileyerek. Ürün alımı yapıldıktan sonra montaj Talep et seçeneğiyle müşterinin bulunduğu locaiton da faaliyet gösteren asansör firmaları veya taşeronlarıyla buluşturarak müşteri kontrolunde Ürün montajı yapılmakta dır. 

 Alış verişlerin Daha güvenli ortama taşınması için teminat güvencesi sistemiyle çalışmak için yapılanmalar yapılmakta dır. 

Keyifli alış verişler dilerim.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME 12AY TAKSİT İMKANI

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Asansörde Kolay Güvenli Alışveriş & Uygun Ödeme Seçenekleri!

Asansör bakımları için tüm yedek parçalar, Asansör fren Blokları,Asansör patenleri,Asansör kumanda panoları, Asansör yeşil etiket alımı, İstanbul Anadolu yakasındaki Asansör firmaları,Asansör rayları,Asansör güç Panoları,Asansör Butonları, Asansör makaralı swiç,Asansör otomatik kat kapısı,Asansör Konsolları,Asansörün tüm yedek parçalarını online olarak hizli bir şekilde almak,Kaliteli Asansör malzemelerini ucuza Almak,Engelli Asansörleri,Engelli diş mekan Asansörleri,Engelli İç mekan Asansörleri,özürlü Asansörleri,özürlü iç mekan,özürlü dış mekan,Asansör kumanda kartları,Arkel marka asansör kartları,Asansör kapısı otomatik,asansör kapı kaşığı ve scate,Asansör motorları akiş,asansör motorları Nagel,İthal Asansör motoru,Blain hidrolik asansör valfi.

KARTAL/İSTANBUL

(0216) 606 44 53

yonetici@asansorparcasi.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.