HAKKIMIZDA

asansorparcasi.com, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere Mart 2016'da kurulmuştur. asansonrparcasi.com asansör ile ilgili her şeyi kapsar.

Kredi kartı ve banka havalesi ile ödeme sağlar. Tüm banka kredi kartları için 12 vadeli vade sağlayan Paytr aracı kurum ile ödemeler daha güvenli hale getirilir.

 

www.asansorparcasi.com sitesi ORACLE ASANSÖR TEKNOLOJİLERİ DIŞ TİCARET LTD ŞTİ.

 

  Yeni yapılanması ile siz değerli müşterilerimize 81 il ve 799 ilçenin kurulmasının desteklenmesi için web sayfamızı yeniledik. Ürünün satın alınmasından sonra asansör talebinde bulunan montaj müşterinin istediği seçenek ile taşeron firmalarda ürün montajının kontrolü ile buluşması veya karşılanması yapılır.

 

 Satın alımları daha güvenli bir ortama taşımak için teminat güvence sistemi ile birlikte çalışılmaktadır. 

 

Keyifli alışverişler dileriz ...

 

 

 

 

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Asansörde Kolay Güvenli Alışveriş & Uygun Ödeme Seçenekleri!

Asansör bakımları için tüm yedek parçalar, Asansör fren Blokları,Asansör patenleri,Asansör kumanda panoları, Asansör yeşil etiket alımı, İstanbul Anadolu yakasındaki Asansör firmaları,Asansör rayları,Asansör güç Panoları,Asansör Butonları, Asansör makaralı swiç,Asansör otomatik kat kapısı,Asansör Konsolları,Asansörün tüm yedek parçalarını online olarak hizli bir şekilde almak,Kaliteli Asansör malzemelerini ucuza Almak,Engelli Asansörleri,Engelli diş mekan Asansörleri,Engelli İç mekan Asansörleri,özürlü Asansörleri,özürlü iç mekan,özürlü dış mekan,Asansör kumanda kartları,Arkel marka asansör kartları,Asansör kapısı otomatik,asansör kapı kaşığı ve scate,Asansör motorları akiş,asansör motorları Nagel,İthal Asansör motoru,Blain hidrolik asansör valfi. Hidrolik Asansörler,Hidrolik Asansör yedek parçaları,Otis Kone,Schindler, Yedek Parçaları,Otis,kone,schindler,

KARTAL/İSTANBUL

(0216) 606 44 53

info@oraclelift.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..