YEDEK PARÇALAR » ELEKTRONİK YEDEK PARÇALAR
  • Karşılaştırma Listenize Ekleyin
  • Fiyat Düşünce Bana Bildir
  • Alarm Listenize Ekleyin
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Ürün Yorumları
  • Kargo ve Ödeme

Az yer ihtiyacı ve yüksek performans - ZIEHL-ABEGG'in frekans konvertörü ZAdynpro, asansör sistemleri için en küçük, yer bakımından verimli şalt dolaplarının kullanımını mümkün kılar

Günümüzde asansör sistemleri yeni, gelişmiş sistem konseptlerine göre imal edilmektedir. Sonuç: teknik bileşenler için daha az ve asansör kullanıcıları için daha fazla alan. Şimdiye dek asansör boşluğunda bulunan bileşenlerin şimdi başka bir yere monte edilmesi gerekmektedir. Bunun için ZIEHL-ABEGG, asansör sistemleri için yer bakımından verimli şalt dolaplarının monte edilmesini mümkün kılan yeni bir frekans konvertörü geliştirmiştir.

Çok küçük asansör boşluğu kafaları ve kuyuları nedeniyle asansör boşluklarında teknik bileşenler için mevcut yer giderek azalmaktadır. Bu bileşenlerin şimdi başka yerlere takılması gerekmektedir. Asansör kontrol sisteminin şalt dolabı bunun için uygundur. Ancak burada da yer sınırlıdır. ZIEHL-ABEGG'in frekans konvertörü ZAdynpro, bu trend ile uyumludur. Küçük ölçüleri sayesinde makine dairesi olan veya olmayan  asansör sistemleri için en küçük, yer bakımından verimli şalt dolaplarının montajını mümkün kılar.

Özel şalt dolabı çözümleri

Özelikle makine dairesi olmayan sistemlerde şalt dolabına yönelik talepler yüksektir. Çünkü bunlar çoğu zaman binanın bir katına monte edilir. ZAdynpro'nun yatay montajı ve harici bir şebeke kelebeği, şalt dolabının özel olarak kullanım yerindeki şartlara uyarlanmasını mümkün kılar.

Sipariş, depolama, işletime alma - çok kolay

Asansör kontrol sisteminin ve asansör vericisinin bağlantıları için gerekli olan tüm arabirimler, ZAdynpro'ya entegre edilmiştir. Böylelikle sipariş sürecinde isteğe bağlı arabirimleri kartlarını seçmekle uğraşmanıza ve bu şekilde zaman kaybetmenize gerek yok. Tek bir cihazla senkron ve asenkron motorların işletimi sayesinde depoda rahatça stoklamak mümkündür. Motor tipi, işletime alma sırasında yerinde seçilir.

ZAdynpro, 4,6 kW - 14,0 kW güç aralığında senkron-asenkron motorları işletir ve bu sırada ZIEHL-ABEGG'in bilinen güvenilirliği ile çalışır.

ZAdyn serisinin tüm cihazları gibi ZAdynpro da asansör uygulaması için özel olarak geliştirilmiş olan bir frekans konvertörüdür. Bu kendini, harici kumanda terminali ZApadpro'nun son derece kolay anlaşılır ve basit menü yapısında göstermektedir. Bunun sonucunda kolay kullanım ve işletime alma mümkündür.

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

Garanti Şartları

Bu ürün üretici firma tarafından 2 yıl garanti kapsamı altındadır. Ürün hasarlı kullanım, kullanıcı hataları vb. durumlar dışında 24 ay boyunca uluslararası garanti şartları kapsamında satışa sunulmaktadır.

Kargo ve İade

Kargonuzu teslim almadan önce lütfen eksik, hasarlı ya da ayıplı olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer kargonuzda normal dışı bir durum gözlemlerseniz zabıt tutarak ürününüzü kargo görevlisine iade ediniz.

Sipariş Kargoya Verilişi

Ürünler siparişi verdiğiniz tarihten itibaren aksi belirtilmedikçe (Hızlı kargo vb. uyarı simgeleri.) 2 iş günü içerisinde kargolanmaktadır.

Bu Ürünlerde İlginizi Çekebilir.


%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Asansörde Kolay Güvenli Alışveriş & Uygun Ödeme Seçenekleri!

Asansör bakımları için tüm yedek parçalar, Asansör fren Blokları,Asansör patenleri,Asansör kumanda panoları, Asansör yeşil etiket alımı, İstanbul Anadolu yakasındaki Asansör firmaları,Asansör rayları,Asansör güç Panoları,Asansör Butonları, Asansör makaralı swiç,Asansör otomatik kat kapısı,Asansör Konsolları,Asansörün tüm yedek parçalarını online olarak hizli bir şekilde almak,Kaliteli Asansör malzemelerini ucuza Almak,Engelli Asansörleri,Engelli diş mekan Asansörleri,Engelli İç mekan Asansörleri,özürlü Asansörleri,özürlü iç mekan,özürlü dış mekan,Asansör kumanda kartları,Arkel marka asansör kartları,Asansör kapısı otomatik,asansör kapı kaşığı ve scate,Asansör motorları akiş,asansör motorları Nagel,İthal Asansör motoru,Blain hidrolik asansör valfi. Hidrolik Asansörler,Hidrolik Asansör yedek parçaları,Otis Kone,Schindler, Yedek Parçaları,Otis,kone,schindler,

KARTAL/İSTANBUL

(0216) 606 44 53

info@oraclelift.com
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya`da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır..